İddia Yorumlar 2023


İddia yorumlar 2023 yılı içinde yapılmaya devam ediyor. İddia.com adresi 17 Nisan 2004 tarihinde Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından kurulmuştur. Bugün hala aktif olan bu platform yoğun oyuncu kitlesiyle hizmet veriyor. Türkiye’de legal hizmet veren ender bahis platformlardan biri olduğu için büyük ölçüde güven kazanmıştır. Neredeyse her oyuncusunun ilk tercihi olarak yansıdığını belirtmek de yanlış olmayacaktır.

Sektör hakkında bilgisi olan oyuncular Spor Toto Teşkilat Başkanlığı.com sitesinin ne denli güvenilir olduğunu biliyor. Nitekim ilk kez katılım sağlayacak her yeni oyuncu site legal olsa da güvenmek için araştırma yapıyor. Genelde bu araştırmalar mevcut üye oyuncu yorumları üzerinden yapılıyor. Kısaca bazı kullanıcı yorumlarını aktarmak gerekirse de;

 • Canlı skorları takip etmek için on numara platform.
 • Kupon yapmak deyince aklıma gelen tek yer. Yıllardır üyeyim ve tek bir sorun yaşamadım.
 • Legal hizmet verdiği için sürekli online olarak bu siteyi tercih ediyorum.
 • Bayileri her yerde olsa da iddia.com üzerinden kupon yapmanın tadı bir başka…
 • Çevremde kupon ve spor sever kim varsa iddia.com üyesi, bende 2004 yılından beri üyeyim. Tek bir kez bile sorun yaşatmadılar.

İddia.com sitesi hakkında yapılan güncel bazı oyuncu yorumları aktardığımız şekildedir. Bu yorumlardan da anlayacağınız üzere siteye dair olumsuz bir yorum mevcut değildir. Çünkü ödeme başta olmak üzere diğer her türlü konuda oyuncularını asla mağdur etmeyen legal bir platformdur.

iddia Güvenilir Mi?

İddia güvenilir mi sorusu sektör bilgisi olmayan her yeni oyuncunun aklına takılabilir. Türkiye’de spor sever herkes iddia.com adresinden mutlaka haberdardır. Yine de bilmeyenler üye olmadan evvel güvenilirliğini anlamak istiyor. En kaliteli ve güvenilir legal adreslerden biri olduğunu söylemek mümkündür. Bu konuda size yardımcı olabilecek güven veren özellikleri ise şu şekildedir;

 • Sitede adres kapanması durumu yoktu.
 • 7/24 dilediğiniz anda giriş yaparak kupon yapabilirsiniz.
 • Alt yapı ve teknik açıdan son derece kalitelidir.
 • Oyuncularına online kupon yapma ve maçları takip etme olanağı sunar.
 • Oyuncuların kazanç ödemeleri konusunda sorun yaşatmaz. Direk oyuncular iddia bayilerinden anlık ödemelerini alabilir.

Yukarıda sıraladığımız ve benzeri tüm güven veren özellikler İddia.com platformunda mevcuttur. Daha fazlası için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret sonrasında ücretsiz şekilde üye olarak hemen siz de ilk kuponunuzu yaparak kazanmanın tadını çıkarın. Ayrıca iddia.com hakkında daha fazla bilgi için içeriğimizin devamını da inceleyebilirsiniz.

İddia Ödeme Yapıyor Mu?

İddia ödeme yapıyor mu hususu da yine dikkat çeken bir sorudur. Pek çok yeni oyuncunun takıldığı sorulardan biri olarak yansıyor. Ödeme konusunda sektörde en güvenilir platform olduğunu rahatça söylemek mümkündür. İddia platformunda online kupon yapabilirsiniz.

Yaptığınız ve tutan kuponların ödemesini ise en yakın iddia bayisine giderek istediğiniz dakika saat fark etmeksizin alabiliyorsunuz. Sadece ekranı paylaşıp kazandığınızı ibraz etmeniz yeterli olacaktır. Zaten kullanıcı yorumlarını baz alarak ödeme konusunda sitenin hassasiyetini kolayca anlayabilirsiniz.

İddia Üyelik İşlemleri

İddia üyelik işlemleri için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Üye olmak için aranan en temel şart reşit olmanızdır. Bunun yanı sıra gerekmedikçe herhangi bir resmi belge ibrazı yapmanız da talep edilmiyor. Sadece online olarak gerekli bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Bilmeyenler için hızlıca online üyelik adımlarını aktaralım;

 • İddia.com adresini açın.
 • Ana sayfanın sağ üst kenarında göreceğiniz üye ol kısmına tıklayın.
 • Bu adımdan sonra bayi seçimi yaparak ilgili başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurun.
 • Başvuru formunda yer vereceğiniz bilgiler teyitte takılırsa, yanlış olursa başvurunuz onay almaz.
 • C. kimlik ve benzeri kimlik bilgilerinizi girmenin bir sakıncası yoktur. Çünkü site tamamen legal hizmet veriyor.
 • Başvuru formunu doldurduktan sonra hızlıca onay kısmına tıklayıp aktivasyon linkini bekleyin.
 • Gelen aktivasyon linki bağlantısını ziyaret ederek üyeliğinizi aktif hale getirin.
 • Ardından hesabınıza yatırım yaparak istediğiniz kuponları hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Belirttiğimiz bu adımları takip etmeniz durumunda hemen üyeliğiniz açılır. Yine aynı alan adı üzerinden giriş yap kısmına tıklayarak girişinizi hızlıca yapabilirsiniz. Eğer hala üye değilseniz ve kazanmak istiyorsanız siz de üyelik adımlarını takip edebilirsiniz. Sorunsuz giriş ve kazanç kapısı olarak en doğru platform iddia.com sitesi olacaktır.